امروز جمعه 15 اسفند 1399

آغاز فراخوان گرنت فناوری جوانه فاوا -مرحله اول

تاریخ ارسال : 07 اسفند 99

به اطلاع می‌رساند فراخوان دور اول «طرح گرنت فناوری جـوانه» از 9 اسفندماه  آغاز خواهد شد.  هم‌اکنون ثبت نام متقاضیان دریافت گرنت فناوری در آدرس Techgrant.msrt.ir آغاز شده است.  یادآور می‌شود برنامه گرنت فناوری از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با هدف بسط و توسعه فعالیت‌های نوآورانه و فناورانه در دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی طرح‌ریزی شده است.

اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی که استاد راهنمای پایان نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری هستند،‌ مخاطبین اصلی طرح جوانه خواهند بود.

شبکه تاد پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) از کلیه پایان‌نامه‌ها/رساله‌های مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات که دارای ایده‌های فنّاورانه و بازارگرا که در راستای دستیابی به "MVP" و در برنامه جوانه وزارت عتف پذیرفته شده‌اند، در قالب "گرنت جوانه فاوا "حمایت می‌کند.

 معرفی گرنت فناوری جوانه فاوا

شیوه نامه اجرایی اعطا گرنت جوانه فاوا

دستورالعمل گرنت جوانه فاوا

مهلت ثبت‌نام در طرح گرنت جوانه از نهم اسفندماه الی 23 اسفندماه خواهد بود.

دکتر ظریف در نشست روسای پارک های علم و فناوری تاکید کرد: افزایش صادرات محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان با ورود به بازارهای خارجی / کاهش مهاجرت نخبگان با فعالیت آنان در پارک‌های علم و فناوری

تاریخ ارسال : 02 اسفند 99

وزیر امور خارجه در دیدار با برخی از روسای پارک‌های علم و فناوری گفت: صادرات محصولات شرکت‌های دانش بنیان با ورود گسترده به بازارهای خارجی باید افزایش یابد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این دیدار که با حضور دکتر غلامحسین رحیمی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم و دکتر رسول مهاجر معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه، عصر امروز در محل دفتر مطالعات وزارت امور خارجه برگزار شد، دکتر ظریف با اشاره به قابلیت‌های فراوان حوزه علم و فناوری در کشور اظهار داشت: دانشجویان ما به خوبی در دانشگاه های معتبر خارجی جذب می شوند و اگر بتوانیم محیط را برای رشد و کارآفرینی آنان فراهم کنیم، حتماً ترجیح می‌دهند در کشور خود فعالیت کنند.

وی افزود: پارک‌های علم و فناوری می توانند فضا را برای نخبگان ایرانی به گونه‌ای فراهم کنند که فراتر از حوزه نظریف وارد حوزه عملی و تولید شوند. همین روش در دانشگاه‌های خارج از کشور اعمال می‌شود تا از این طریق، توان اقتصادی آن دانشگاه تقویت شود و دانشجو احساس مفید بودن کند.

دکتر ظریف با بیان اینکه یکی از مزیت‌های پارک‌های علم و فناوری، توسعه علم و صنعت در کشور است، تصریح کرد: علاوه بر این، پارک‌ها می‌توانند نیروی کارآمد کشور را رشد داده و موجب کاهش مهاجرت نخبگان شوند.

وزیر امور خارجه با بیان اینکه شرایط کنونی اقتصادی کشور، مزیت حوزه‌های دانش‌بنیان را بسیار بالا برده است، اظهار داشت: امکان افزایش صادرات محصولات شرکت‌های دانش بنیان در شرایط فعلی، امکانی ویژه محسوب می‌شود. در سفرهای خارجی پیش از دوران کرونا که با حضور هیات‌های اقتصادی انجام می‌شد، بیشترین توفیق در انعقاد قرارداد فروش محصولات، با شرکت‌های دانش‌بنیان بود که این ویژگی مهم و قابل توجه این شرکت‌هاست.

وی با بیان اینکه با لغو تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی، ایران می‌تواند قطب علم و فناوری در منطقه باشد، افزود: سیاست ما در وزارت امور خارجه، خدمت به اقتصاد کشور است تا سیاست خارجی هم باری بر دوش اقتصاد کشور اضافه نکند و در این راستا ورود به حوزه اقتصادی یک ضرورت محسوب می‌شود.

دکتر ظریف افزود: در این راستا برای ایجاد معاونت اقتصادی اقدام کردیم که در این معاونت، یک اداره کل دیپلماسی اقتصاد مقاومتی و یک اداره تسهیل فناوری و اقتصاد دانش بنیان ایجاد شده و همه ادارات منطقه ای موظفند با این اداره همکاری کنند.

وزیر امور خارجه با بیان اینکه در هر نقطه از جهان برای ارائه دستاوردهای علم و فناوری کشور اعلام آمادگی می‌کنیم، گفت: پارک‌های علم و فناوری می توانند در خصوص معرفی امکانات بازارهای خارجی برای فروش محصولات خود به دیتا بیسی که به همین منظور تنظیم شده است، مراجعه کنند تا درخواست آنها اجرا شود. در این راستا تمامی سفارت‌خانه‌ها در مناطق مختلف جهان آماده همکاری هستند.

همچنین در این نشست همچنین دکتر غلامحسین رحیمی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم با ارائه گزارشی از توفیقات حوزه پژوهش و فناوری کشور اظهار داشت: در سال ۲۰۲۰ بیش از ۶ هزار سند علمی در پایگاه های معتبر علمی جهان به ثبت رسانده‌ایم.

وی افزود: در سال ۲۰۲۰ رتبه ایران از نظر کمیت تولید مقالات علمی در پایگاه آی اس آی ۱۵و در اسکوپوس ۱۴ است و از نظر کیفیت هم رتبه ۱۴ را در جهان داریم. در رشته‌های مهندسی رتبه جهانی‌مان ۱۰ و ۱۱ است و در برخی از رشته‌ها و شاخه‌های علمی، رتبه‌های زیر ۱۰ هم داریم.

دکتر رحیمی با تاکید بر فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص به دست آوردن مقام مرجعیت علمی گفت: در این راستا با گذشت هر سال، فاصله‌‌مان را از نظر کیفیت مقالات و تولیدات علمی با کشورهای پیشرفته علمی کاهش می‌دهیم.

وی با اشاره به فعالیت در حوزه توسعه فناوری مبتنی بر علم افزود: در دهه اخیر تمام سعی‌مان بر این بوده که در این زمینه هم تاثیر‌گذار باشیم و در حال حاضر ۴۵ پارک علم و فناوری، ۲۰۰ مرکز رشد و ۱۰۰۰۰ واحد فناور فعال هستند و از مجموع شرکت‌های فعال در این پارک ها، ۱۷۰۰ شرکت، دانش بنیان هستند.

دکتر رحیمی با اشاره به بازدید سفرا از امکانات سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در سال‌های گذشته اظهار داشت: هدف از این بازدید این بود که ارتباطات بین المللی و دیپلماسی علم و فناوری تقویت شود و هدف از این دیدار نیز همین است و انتظار داریم بستری فراهم شود تا سفرا و ماموران وزارت امور خارجه از توانمندی‌های علمی و فناوری کشور به صورت مستمر مطلع باشند.

وی در پایان سخنان خود با بیان اینکه در پارک‌های علم و فناوری میتوانیم پذیرای سفیران خارجی باشیم، اظهار داشت: این بازدیدها زمینه بیشتری فراهم می‌کند تا از ارتباطات سیاسی برای رشد علم و فناوری در کشور بهره مند شویم.

همچنین در این دیدار روسای پارک‌های علم و فناوری در جلسه‌ای با حضور وزیر امور خارجه به بیان دیدگاه و دغدغه‌هایشان در حوزه دیپلماسی اقتصادی پرداختند.

گفتنی است این نشست با هدف همکاری هر چه بیشتر وزارت امور خارجه و پارک‌های علم و فناوری در حوزه دیپلماسی اقتصادی و تسهیل شرایط تجارت برای این شرکت‌ها برگزار شد.

 

منبع خبر: وب سایت رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

بازدید دکتر رحیمی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از پارک علم و فناوری خوزستان

تاریخ ارسال : 03 بهمن 99

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان، دکتر رحیمی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری روز جمعه مورخ 3 بهمن ماه 99  طی  بازدیدی از پارک علم و فناوری خوزستان از محصولات تعدادی از شرکت های دانش بنیان  مستقر در پارک دیدن کرده و در جریان فعالیت های این شرکت ها قرار گرفتند. در ادامه این بازدید دکتر رحیمی طی نشستی با دکتر کاظمی نژاد، رییس پارک علم و فناوری خوزستان از فعالیت و عملکرد پارک خوزستان و همچنین شرکت های تابعه این سازمان مطلع شدند.

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خاطر نشان کرد: باید از تمامی ظرفیت ها و امکانات موجود در استان در راستای حمایت و بالا بردن بهره وری شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استفاده شود. دکتر رحیمی بر لزوم توسعه پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و مراکز نوآوری و خلاقیت تاکید کرد و این مهم را برای کشور و  وزارت علوم اساسی خواند.

 

 

 

افتتاح ۲ مرکز نوآوری پارک علم و فناوری خوزستان با حضور دکتر ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری

تاریخ ارسال : 22 دی 99

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان از افتتاح دو مرکز نوآوری و شتابدهی صنایع فرهنگی و اینترنت اشیا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان، دکتر ایرج کاظمی‌نژاد امروز (۲۲ دی) در جلسه افتتاح دو مرکز در پارک علم و فناوری خوزستان که با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور انجام شد، اظهار کرد: مراکز رشد ما در سطح استان در نقاط مختلفی قرار دارند؛ امروز مرکز اینترنت اشیا و مرکز نوآوری صنایع فرهنگی افتتاح می‌شود.

به گزارش ایسنا، وی افزود: حوزه فعالیت شرکت‌های ما تنوع بالایی دارد؛ ۴۲ شرکت در حوزه IT فعالیت می‌کنند، ۳۵ شرکت در حوزه آب و کشاورزی، محیط زیست، برق و الکترونیک و نفت وگاز و پتروشیمی و... فعالیت می‌کنند که مجموعا ۲۳۲ شرکت هستند.

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان تصریح کرد: امروز آغاز به کار رسمی صندوق پژوهش و فناوری را داریم، این صندوق سه بخش دولتی دارد که یک سهم برای پارک، دومی برای دانشگاه شهید چمران اهواز و سومین سهم دانشگاه علوم پزشکی اهواز است. همچنین سه بخش خصوصی دارد.

کاظمی‌نژاد با اشاره به افتخارات پارک علم و فناوری خوزستان در هفته پژوهش سال ۹۹، گفت: امسال از یک فناور برتر پژوهشی تقدیر شد، همچنین طرح پژوهشی یکی از شرکت‌های مستقر در پارک به عنوان طرح برتر از نظر وزارت نیرو انتخاب شد. همچنین فناور برتر استانی داشتیم. در حوزه کرونا نیز پارک، فعالیت‌ خوبی داشت و شرایط بدی نداشت و محصولات بهداشتی تولید شد.

وی در پایان در خصوص وضعیت پارک علم و فناوری خوزستان، تصریح کرد: ساختمان پارک علم و فناوری بیانگر تمام واقعیت‌ها و اسف‌بار بودن وضعیت پارک خوزستان است.

به گزارش ایسنا، در این جلسه سورنا ستاری به صورت ویدئو کنفرانس از چند مرکز نوآوری در استان بازدید کرد.

در پایان نیز مرکز نوآوری و شتابدهی صنایع فرهنگی و مرکز نوآوری اینترنت اشیا افتتاح شدند و صندوق پژوهش و فناوری استان خوزستان به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد.

لزوم تلاش برای بهبود وضعیت پارک علم و فناوری خوزستان

تاریخ ارسال : 22 دی 99

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان به نقل از خبرگزاری ایسنا، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت تاثیرگذاری دانشگاه ها در زندگی روزمره، گفت: حتما باید سعی کنیم تا وضعیت پارک علم و فناوری خوزستان تقویت شود زیرا شایسته استان خوزستان نیست.

 دکتر سورنا ستاری امروز (۲۲ دی) در جلسه جمع بندی سفر یک روزه به خوزستان که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: پیش از انقلاب ۱۷۰ هزار دانشجو داشتیم و همزمان نیز ۱۰۰ هزار دانشجو نیز در خارج از کشور بودند یعنی حدود ۳۷ تا ۳۸ درصد دانشجویان در خارج از کشور تحصیل می کردند. اتفاقی که پس از انقلاب رخ داد باعث توسعه آموزش عالی شد و تعداد دانشگاه های پس از انقلاب افزایش یافت. به گونه ای که شاهد تاسیس دانشگاه هایی مانند آزاد، علمی کاربردی و فنی و حرفه ای و... بودیم.

 وی با اشاره به اهمیت تاثیر دانشگاه ها در زندگی روزمره مردم، افزود: قرار است که دانشگاه در زندگی روزمره مردم اثرگذار باشد، ما در مدارس دولتی درس خواندیم و با پول و مالیات مردم تحصیل کردیم. اما در مقابل درس خواندن ما، باید تاثیری در جامعه داشته باشد. هدف ما از آموزش و پژوهش فراهم آوردن زندگی بهتر برای مردم است و با این هدف آموزش و پژوهش شکل گرفت.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ادامه داد: حتما باید سعی کنیم تا وضعیت پارک علم و فناوری استان تقویت شود زیرا شایسته استان خوزستان نیست. همچنین مردم باید اثر دانشگاه را حس کنند و مقایسه کنند که پس از تاسیس دانشگاه در یک شهرستان چه تغییراتی رخ داده است.

رئیس بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه ارزش افزوده در دانش است، تصریح کرد: ظرفیت‌ها، ذخایر و منابع استان خوزستان، بدون داشتن دانش هیچ ارزشی ندارد و حکم ماده اولیه یک محصول را دارند. می‌دانیم که با پول نفت به تنهایی نمی‌توان کشور را اداره کرد بنابراین شرکت‌های دانش‌بنیان را توسعه دهیم. اگر این اکوسیستم مبنی بر دانش در استان خوزستان حاکم شود، اتفاق بزرگی رخ می دهد. چراکه استان خوزستان فوق العاده مستعد است.

بازدید دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از پارک علم و فناوری خوزستان

تاریخ ارسال : 22 دی 99

معان علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: در استان خوزستان از نظر فرهنگی، فرهنگ نفت نفوذ کرده است؛ اینگونه که یک جوان ترجیح می‌دهد که در یک شرکت نفتی استخدام شود و این فرهنگ، مخرب فرهنگ کارآفرینی است.

 به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان، دکتر ستاری امروز (۲۲ دی) در جلسه ویدئو کنفرانس بازدید چند مرکز پارک علم و فناوری خوزستان و افتتاح دو مرکز، اظهار کرد: همه اتفاق نظر داریم که این وضعیت شایسته استان نیست، واقعا استان خوزستان پتانسیل‌های بالایی دارد و ما نیز در سال‌های اخیر غفلت کرده‌ایم. البته کمک‌هایی به دانشگاه شهید چمران و علوم پزشکی اهواز شده اما پارک علم و فناوری مظلوم واقع شده است. البته مدیر پارک نیز باید فعال باشد و پیگیری کند.

 وی افزود: در استان خوزستان نیز از نظر فرهنگی، فرهنگ نفت نفوذ کرده است، اینگونه که یک جوان ترجیح می‌دهد که در یک شرکت نفتی استخدام شود. متاسفانه این مساله در فرهنگ استان جا افتاده است.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور تصریح کرد: این فرهنگ مخرب فرهنگ کارآفرینی است. ظرفیت زیادی در حوزه‌های نفت و گاز، منابع معدنی، کشاورزی و... در استان وجود دارد و دانش باید در تمام این بخش‌ها نفوذ کند.

ستاری با اشاره به فعالیت‌های خوب دانشگاه شهید چمران اهواز در راستای کارآفرینی، گفت: ایجاد حس کارآفرینی در دانشجو اهمیت بسیاری دارد، باید همه دانشگاه‌ها یاد بگیرند. دانشگاه آزاد نیز در این جهت در حال حرکت است.

وی ادامه داد: اگر بتوانیم دانشگاه را از پول دولت خارج کنیم کار بزرگی است. حل مشکلات پارک علم و فناوری پیگیری خواهند شد.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور تاکید کرد: اشتغال بچه‌های فارغ التحصیل استان و تحول در صنایع استان این را می‌طلبد که همه باهم و در کنار هم یک هدف را پیگیری کنیم و آن هم نیروی انسانی سرمایه است. بدون وجود دانش، نفت و آب و گاز هیچ ارزشی ندارد. همه هم دل باید کار کنیم و اتفاقات خوبی در استان رقم بخورد و استاندار نیز حمایت کند و پارک علم و فناوری خوزستان جزو پارک‌های بزرگ شود و در شان استان باشد.

انتخاب شرکت فناور مستقر در پارک علم و فناوری خوزستان به عنوان شرکت برتر پژوهشی وزارت نیرو

تاریخ ارسال : 17 دی 99

شرکت فنی و مهندسی محور ماشین دوار  از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری خوزستان و فعال در زمینه ساخت و طراحی قطعات و تجهیزات صنعتی، در جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران وزارت نیرو  به عنوان شرکت برگزیده ملی انتخاب شد.

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان به نقل از دبیر خانه جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو، در این جشنواره که در روز سه شنبه مورخ 16 دیماه 99 برگزار شد،  شرکت‌ فنی و مهندسی محور ماشین دوار از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری خوزستان با ارائه طرح پژوهشی با عنوان "طراحی و ساخت پمپ‌های لجن کش هیدرولیکی و بررسی عملکرد آن‌ها درمقایسه با الکترو‌پمپ‌های مشابه" در بین تمامی شرکت های تابعه وزارت نیرو موفق به کسب رتبه شرکت برگزیده ملی گردید و در طی مراسمی با اهدای لوح تقدیر توسط دکتر رضا اردکانیان وزیر محترم نیرو، از مدیر عامل این شرکت جناب آقای مهندس روح اله عزیزی تقدیر به عمل آمد. در این جشنواره همچنین از جناب آقای مهندس سید فخرالدین طاهرزاده موسویان ، مدیر تحقیق و توسعه شرکت فنی و مهندسی محور ماشین دوار به عنوان پژوهشگر برتر وزارت نیرو در سال 99 تقدیر شد .

 جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو در هفته سی و پنجم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در راستای اهداف و ماموریت‌های صنعت آب و برق در زیست بوم نوآوری این صنعت، همچنین مشارکت و همکاری صنایع و دانشگاه‌ها، چالش‌های پیش‌روی صنعت و تجارب پژوهشی در این زمینه با حضور وزیر محترم نیرو آغاز به‌کار کرد. این رویداد به منظور اشتراک‌گذاری دانش‌های نوین کسب شده در حوزه صنعت برق و انرژی، روش‌ها و مفاهیم نوآورانه بدست آمده توسط پژوهشگران و نهاد‌های مرتبط و توسعه فناوری‌های حوزه‌های آب و برق  برگزار شده است.


در این جشنواره رویداد‌های جانبی متعددی از جمله برپایی غرفه ویژه شرکت های برتر، انتقال تجربیات عملیاتی در به‌کارگیری دستاورد‌های پژوهشی به‌صورت معرفی و برگزاری نشست، کریدور پژوهش و فناوری، چالش‌های بهره‌برداری صنعت آب و برق، تور مجازی آزمایشگاه‌های مرجع و همچنین در طول جشنواره پژوهش و فناوری ۶۶ کارگاه و ۲۰ نشست تخصصی به صورت مجازی برگزار شد.

در آیین اختتامیه هفته پژوهش و فناوری و تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر سال 99، دکتر کاظمی نژاد به عنوان پژوهشگر برتر استان خوزستان معرفی و تجلیل شد

تاریخ ارسال : 14 دی 99

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان در آیین اختتامیه هفته پژوهش و فناوری سال 99 و تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر، که در روز چهارشنبه 10 دی ماه 1399 در دانشگاه شهید چمران اهواز با حضور دکتر خواجه رییس دانشگاه برگزار شد، دکتر ایرج کاظمی نژاد، استاد تمام دانشگاه شهید چمران اهواز و رییس پارک علم و فناوری خوزستان به عنوان پژوهشگر برتر در بخش علوم پایه انتخاب و از وی تجلیل به عمل آمد.

روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان کسب افتخارات پی در پی علمی را به دکتر کاظمی نژاد تبریک عرض می نماید و توفیقات روز افزون ایشان را در دستیابی به اهداف عالیه علمی و پژوهشی خواستار است.

بازدید دکتر ورناصری نماینده محترم مردم شریف مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا از پارک علم و فناوری خوزستان

تاریخ ارسال : 14 دی 99

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان،دکتر ورناصری نماینده محترم مردم شریف مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا  روز شنبه مورخ 13 دی ماه ۹۹ از پارک علم و فناوری خوزستان بازدید نموده و طی دیدار و نشستی با دکتر کاظمی نژاد، رییس پارک علم و فناوری خوزستان و تعدادی از مدیران عامل شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری از فعالیت و عملکرد شرکت های تابعه این سازمان مطلع شدند.

همچنین بعد از این نشست، دکتر ورناصری به همراه دکتر کاظمی نژاد از تعدادی از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری خوزستان، خانه استارتاپ اهواز به صورت حضوری بازدید بعمل آورده و در جریان فعالیت شرکت های مستقر و بررسی و انعکاس مشکلات حوزه فناوری در استان قرار گرفتند.

 

مجوز فعالیت صندوق پژوهش و فناوری استان خوزستان صادر شد

تاریخ ارسال : 11 دی 99

مجوز فعالیت صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی استان خوزستان پس از بازدید مجازی ناظران کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری صادر شد.

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان به نقل از دبیرخانه کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری، ناظران دبیرخانه کارگروه از فعالیت‌های صورت گرفته و زیرساخت‌های صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی تازه تاسیس استان خوزستان به صورت مجازی بازدید کردند.
بررسی آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌های مالی معاملاتی، منابع انسانی و تسهیلات، دفترکار، آشنایی و بررسی تیم کارشناسی صندوق و نرم‌افزار مالی از دیگر موضوعات بررسی شده در این بازدید بود.
این بازدید با هدف ارزیابی و نظارت جامع به منظور صدور مجوز فعالیت صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی استان خوزستان به استناد ماده 8 آیین‌نامه اجرایی ماده 44 قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور انجام شد.

 

تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33363670 - 33330372
  • فکس : (061) 33362778
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • انتقادات و شکایات (تماس مستقیم با مدیر حراست)

  • تلفن ثابت : (061) 33338335 - 124 داخلی
  • فکس : (061) 33366745
  • آدرس : اهواز- امانیه- خیابان سقراط غربی بین انقلاب و پودات