امروز شنبه 27 بهمن 1397

ثبت نام در طرح توانمندسازی توانا

تاریخ ارسال : 17 بهمن 97

دوره‌ آموزشی طرح توانا با هدف آشنایی با راه‌های ایجاد کسب‌و‌کارهای نوآورانه به همت پارک علم و فناوری خوزستان برگزار می‌شود.

طرح توانا مجموعه‌ای از دوره‌های آموزشی کاربردی است که جهت ارتقای توانمندی‌های کارآفرینانه دانشجویان و آشنایی با فضای کسب‌و‌کار و ملزومات آن طراحی شده است. این بسته آموزشی شامل ۶ عنوان دوره آموزشی در قالب ۵۰ ساعت آموزش برای هر نفر است و در آن مباحثی همچون ایجاد انگیزه برای کارآفرینی مدل کسب‌و‌کار، نوشتن طرح کسب و کار، روشهای بازاریابی، اصول و فنون مذاکره، پایش محیط کسب‌و‌کار و چالش‌های آن در ایران و روش‌های تأمین‌مالی به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود.
بسته آموزشی توانا با توجه به تجربه مرکز کارآفرینی شریف و متناسب با مهمترین نیازهای دانشجویان طراحی شده و با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی‌و‌فناوری، به عنوان آمادگی برای حضور در رویداد کارآفرینی همنت سالمندی اجرا می‌شود.

لازم به ذکر است، حداکثر زمان ثبت نام برای این دوره تا 30 بهمن ماه 97 می باشد و متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام در این رویداد به لینک زیر مراجعه کرده و پس از تکمیل فرم ثبت نام آن را به نشانی info@khstp.ir ارسال کنند.

برای ثبت نام کلیک کنید

دانلود خبرنامه آموزش عالی

تاریخ ارسال : 13 بهمن 97

برای دانلود خبرنامه آموزش عالی به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.khstp.ir/Contents/Multimedia/files/13321.pdf

دوره آموزشی بازاریابی محصولات دانش بنیان در پارک علم و فناوری خوزستان برگزار شد

تاریخ ارسال : 09 بهمن 97

دوره آموزشی بازاریابی محصولات دانش بنیان با حضور دکتر مصطفی کریمیان اقبال، عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.

نشست صمیمی با مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب

تاریخ ارسال : 06 بهمن 97

نشست صمیمی رییس پارک علم و فناوری خوزستان، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز و مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان با مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان- در این نشست که عصر امروز(6 بهمن ماه) در دفتر مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد در خصوص ایجاد تعامل بیشتر شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور با مناطق نفت خیز و نیز ارتباط بیشتر صنعت و دانشگاه،بحث و تبادل نظر شد.

گزارش تصویری این نشست را در لینک زیر ببینید:

http://www.khstp.ir/GallerySingle.aspx?id=20086

برگزاری نشست کنسرسیوم آب، کشاورزی و محیط زیست با دبیر ستاد توسعه فناوری، آب و خشکسالی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

تاریخ ارسال : 02 بهمن 97

نشست کنسرسیوم آب، کشاورزی و محیط زیست پارک علم و فناوری و مرکز رشد دانشگاه شهید چمران اهواز با دکتر ابراهیمی دبیر ستاد توسعه فناوری، آب و خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ظهر امروز دوم بهمن ماه 97 در سالن جلسات پارک علم و فناوری خوزستان برگزار شد.

مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم: باید به دنبال توسعه نظام ارزش‌آفرینی در کشور باشیم

تاریخ ارسال : 26 دی 97

قائم مقام معاون وزیر و مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به لزوم توجه جدی به حوزه ارزش آفرینی، گفت: باید به دنبال توسعه نظام ارزش آفرینی در کشور باشیم.

بازدید سرزده مدیر کل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم از پارک علم و فناوری خوزستان

تاریخ ارسال : 26 دی 97

قایم مقام معاون وزیر و مدیر کل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صبح امروز چهارشنبه 26 دیماه 97 در بازدیدی سرزده از پارک علم و فناوری خوزستان و شرکت های زیر مجموعه دیدن و با فعالیت و عملکرد آن ها آشنا شد و با مدیران شرکت ها به بحث و گفت و گو نشست.

همچنین دکتر مهدی کشمیری جلسه ای با رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و رییس دانشگاه شهید چمران اهواز داشت. وی دو روز در خوزستان خواهد بود و روز پنج شنبه 27 دیماه نیز سفری به شهرستان بهبهان برای آشنایی با فعالیت های صورت گرفته در حوزه فناوری این شهرستان و پردیس پارک علم و فناوری بهبهان خواهند داشت.

گزارش تصویری بازدید دکتر کشمیری از پارک علم و فناوری خوزستان و شرکت های تابعه را در لینک زیر مشاهده کنید:

http://www.khstp.ir/GallerySingle.aspx?id=20081

 

رییس پارک علم و فناوری خوزستان: هدف ما ایجاد نظام کارآفرینی در منطقه است

تاریخ ارسال : 11 دی 97

رییس پارک علم و فناوری خوزستان با اشاره به اهمیت پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد و کانون‌های شکوفایی، گفت: هدف ما ایجاد نظام کارآفرینی در منطقه است.

سومین جشنواره ایده‌های برتر دانش‌آموزی در اهواز برگزار می‌شود

تاریخ ارسال : 11 دی 97

رییس پارك علم و فناوری استان خوزستان از برگزاری سومین جشنواره ایده‌های برتر دانش‌آموزی (ایتاپ) در اهواز خبر داد.

معاون پارک علم و فناوری خوزستان عنوان کرد: لزوم افزایش سرعت رشد فناوری در کشور

تاریخ ارسال : 05 دی 97

معاون پارک علم و فناوری خوزستان با اشاره به اینکه روند رشد فناوری در کشور خوب است اما این سرعت کافی نیست، گفت: پژوهش و فناوری هزینه‌بر است اما این هزینه به دلایلی در کشور آن گونه‌ای که باید به آن پرداخته نمی‌شود.

تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33338335 - 8
  • فکس : (061) 33338339
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : اهواز- امانیه- خیابان سقراط غربی بین انقلاب و پودات- پلاک 93 - ساختمان پارک و علم فناوری خوزستان