امروز پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398

دانلود خبرنامه آموزش عالی

تاریخ ارسال : 28 فروردین 98

برای دانلود خبرنامه آموزش عالی به لینک زیر مراجعه کنید:

دانلود خبرنامه

اختتاميه جشنواره ایتاپ خشکسالی برگزار شد

تاریخ ارسال : 21 اسفند 97

 جشنواره ایتاپ خشکسالی با هدف ایجاد فرهنگ ایده پردازی در حوزه ی آب، ریز گرد و انرژی های تجدید پذیر عصر روز دوشنبه 20 اسفند 97 در سالن آمفي تياتر جهاد دانشگاهي خوزستان با معرفي ايده هاي برتر و تقدير از برگزيدگان به كار خود پايان داد.

پيش رويداد طرح ملي رويش در پارك علم و فناوري خوزستان برگزار شد

تاریخ ارسال : 18 اسفند 97

پيش رويداد طرح ملي رويش ظهر امروز 18 اسفند 97 در سالن اجتماعات پارك علم و فناوري خوزستان برگزار شد.

اين رويداد شامل كارگاه آشنايي با روش هاي سرمايه گذاري، كارگاه آشنايي با كراود فاندينگ و كارگاه تجاري سازي محصولات بود كه با استقبال شركت ها و استارتاپ هاي استان برگزار شد.

گزارش تصويري اين رويداد را از لينك زير ببينيد:

http://www.khstp.ir/GallerySingle.aspx?id=20091

کسب رتبه سوم جشنواره خوارزمی توسط شرکت مستقر در پارک علم و فناوری خوزستان

تاریخ ارسال : 13 اسفند 97

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان گفت: کسب رتبه سوم پژوهش‌های کاربردی در جشنواره خوارزمی توسط یکی از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری استان، مهمترین دستاورد علمی و پژوهشی استان در طول 40 سال گذشته است.

بابک مختاری در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، با اشاره به برگزاری سی‌ودومین دوره جشنواره بین المللی خوارزمی اظهار کرد: در این جشنواره طرح توربو وکیوم شرکت ناب اندیش اعصار که از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری خوزستان است، جایزه رتبه سوم پروژهش‌های کاربردی را کسب کرد.

وی افزود: در جشنواره امسال از 16 طرح پژوهشی کاربردی و بنیادی تقدیر شد. این طرح ها شامل 10 طرح داخلی از دانشگاه های صنعتی شریف، علم و صنعت، موسسه رویان جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری خوزستان و 6 طرح خارجی از دانشگاه های برکلی، ساوت همپتون، آتن، ژنو و.. بودند.

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان تصریح کرد: جشنواره خوارزمی مهمترین جشنواره علمی و فناوری کشور است که هرساله در بخش های اصلی، جوان و دانش آموزی در ایران برگزار می شود.

مختاری ادامه داد: کسب رتبه سوم پژوهش‌های کاربردی در جشنواره خوارزمی، مهمترین دستاورد علمی و پژوهشی استان در طول چهل سال گذشته است، زیرا کسب این جایزه از همه جوایزی که پیش از این استان در حوزه فناوری کسب کرده بود، معتبرتر است.

وی خاطرنشان‌کرد: این محصول هم اکنون در کارخانه‌های فولاد مورد استفاده قرار گرفته است و آذرماه امسال نیز همزمان با نمایشگاه پژوهش و فناوری استان، از آن رونمایی شد.

گزارش تصويري اختتاميه جشنواره بين المللي خوارزمي را از لينك زير ببينيد:

http://www.khstp.ir/GallerySingle.aspx?id=20090

نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در خوزستان باحضور چهل دستگاه اجرایی به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی اهواز برپا می‌شود.

تاریخ ارسال : 11 اسفند 97

نمایشگاه دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی در خوزستان از تاریخ 9 اسفندماه تا 12 اسفندماه و از ساعت 16 تا 22 در نمایشگاه بین المللی اهواز برپا خواهد بود. در این نمایشگاه چهل دستگاه اجرایی حضور دارند که هدف از برپایی نمایشگاه آشنایی مردم خوزستان با دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در عمر چهل ساله انقلاب است.

پارک علم و فناوری خوزستان نیز که خود به عنوان یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی محسوب می شود در این نمایشگاه حضور پیدا کرد و به معرفی دستاوردهای خود پرداخت.

گزارش تصویری حضور پارک علم و فناوری خوزستان در این نمایشگاه را در لینک زیر ببینید:

http://www.khstp.ir/GallerySingle.aspx?id=20089

ثبت نام در طرح توانمندسازی توانا

تاریخ ارسال : 17 بهمن 97

دوره‌ آموزشی طرح توانا با هدف آشنایی با راه‌های ایجاد کسب‌و‌کارهای نوآورانه به همت پارک علم و فناوری خوزستان برگزار می‌شود.

طرح توانا مجموعه‌ای از دوره‌های آموزشی کاربردی است که جهت ارتقای توانمندی‌های کارآفرینانه دانشجویان و آشنایی با فضای کسب‌و‌کار و ملزومات آن طراحی شده است. این بسته آموزشی شامل ۶ عنوان دوره آموزشی در قالب ۵۰ ساعت آموزش برای هر نفر است و در آن مباحثی همچون ایجاد انگیزه برای کارآفرینی مدل کسب‌و‌کار، نوشتن طرح کسب و کار، روشهای بازاریابی، اصول و فنون مذاکره، پایش محیط کسب‌و‌کار و چالش‌های آن در ایران و روش‌های تأمین‌مالی به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود.
بسته آموزشی توانا با توجه به تجربه مرکز کارآفرینی شریف و متناسب با مهمترین نیازهای دانشجویان طراحی شده و با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی‌و‌فناوری، به عنوان آمادگی برای حضور در رویداد کارآفرینی همنت سالمندی اجرا می‌شود.

لازم به ذکر است، حداکثر زمان ثبت نام برای این دوره تا 30 بهمن ماه 97 می باشد و متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام در این رویداد به لینک زیر مراجعه کرده و پس از تکمیل فرم ثبت نام آن را به نشانی info@khstp.ir ارسال کنند.

برای ثبت نام کلیک کنید

دانلود خبرنامه آموزش عالی

تاریخ ارسال : 13 بهمن 97

برای دانلود خبرنامه آموزش عالی به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.khstp.ir/Contents/Multimedia/files/13321.pdf

دوره آموزشی بازاریابی محصولات دانش بنیان در پارک علم و فناوری خوزستان برگزار شد

تاریخ ارسال : 09 بهمن 97

دوره آموزشی بازاریابی محصولات دانش بنیان با حضور دکتر مصطفی کریمیان اقبال، عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.

نشست صمیمی با مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب

تاریخ ارسال : 06 بهمن 97

نشست صمیمی رییس پارک علم و فناوری خوزستان، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز و مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان با مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان- در این نشست که عصر امروز(6 بهمن ماه) در دفتر مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد در خصوص ایجاد تعامل بیشتر شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور با مناطق نفت خیز و نیز ارتباط بیشتر صنعت و دانشگاه،بحث و تبادل نظر شد.

گزارش تصویری این نشست را در لینک زیر ببینید:

http://www.khstp.ir/GallerySingle.aspx?id=20086

برگزاری نشست کنسرسیوم آب، کشاورزی و محیط زیست با دبیر ستاد توسعه فناوری، آب و خشکسالی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

تاریخ ارسال : 02 بهمن 97

نشست کنسرسیوم آب، کشاورزی و محیط زیست پارک علم و فناوری و مرکز رشد دانشگاه شهید چمران اهواز با دکتر ابراهیمی دبیر ستاد توسعه فناوری، آب و خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ظهر امروز دوم بهمن ماه 97 در سالن جلسات پارک علم و فناوری خوزستان برگزار شد.

تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33338335 - 8
  • فکس : (061) 33338339
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : اهواز- امانیه- خیابان سقراط غربی بین انقلاب و پودات- پلاک 93 - ساختمان پارک و علم فناوری خوزستان