امروز سه شنبه 25 تیر 1398

بازدید هیأت‌ نظارت و ارزیابی آموزش عالی در استان از پارک علم و فناوری خوزستان

تاریخ ارسال : 24 تیر 98

هیأت‌ نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی در استان، صبح امروز از پارک علم و فناوری خوزستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان این هیات صبح امروز 24 تیرماه 98 از پارک علم وفناوری خوزستان بازدید و در نشستی با روند فعالیت های این سازمان و عملکرد شرکت های تابعه آشنا شدند.

همچنین بعد از این نشست و آشنایی بیشتر با روند فعالیت ها و عملکرد پارک علم و فناوری خوزستان از تعدادی از شرکت های پارک بازدید و در جریان فعالیت های آن ها قرار گرفتند.

برای دیدن گزارش تصویری این بازدید به لینک زیر مراجعه کنید:

http://khstp.ir/GallerySingle.aspx?id=20099

با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛ سرپرست پارک علم و فناوری خوزستان منصوب شد

تاریخ ارسال : 13 تیر 98

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر ایرج کاظمی‌نژاد را به عنوان سرپرست پارک علم و فناوری خوزستان منصوب کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر کاظمی‌نژاد آمده است:
با عنایت به پذیرش استعفای جناب آقای دکتر مختاری از ریاست پارک علم و فناوری خوزستان، ضمن تشکر و آرزوی توفیق برای ایشان، بر اساس پیشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوری، به موجب این حکم به سمت سرپرست پارک علم و فناوری خوزستان منصوب می‌شوید.
امیدوارم با تعامل مؤثر با مدیران استان و دانشگاه‌های بزرگ منطقه، شرایط توسعه کمی و کیفی پارک علم و فناوری خوزستان در عرصه‌های کالبدی و محتوایی، نقش‌آفرینی هر چه بیشتر آن در زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری منطقه و ارتقای جایگاه پارک را در عرصه علم و فناوری منطقه و برنامه‌های توسعه‌ای منطقه فراهم آورید.
ان‌شاءالله با توکل به خداوند سبحان، پیروی از آموزه‌های اسلامی و مبانی علمی مأموریت‌ها و وظایف محوّله را برپایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های مصوّب دولت تدبیر و امید و طرح‌های پیشنهادی به مجلس محترم شورای اسلامی اجرا و با جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب‌نظران در مراکز دولتی و خصوصی حوزه فناوری نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمائید.
دکتر ایرج کاظمی‌نژاد متولد سال ۱۳۴۴ در ماه‌شهر و استاد پایه ۳۶ گروه فیزیک دانشگاه شهید چمران اهواز است.
وی دانش‌آموخته کارشناسی فیزیک از دانشگاه شهید چمران اهواز، کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه تهران و دکتری تخصصی فیزیک از دانشگاه بریستول انگلستان می‌باشد.
از مسئولیت‌های اجرایی دکتر کاظمی نژاد می‌توان به رئیس دانشکده علوم دانشگاه شهید چمران اهواز ۱۳۹۷ تاکنون، مدیر دفتر توسعه فناوری نانو دانشگاه شهید چمران اهواز ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۷، عضو کمیته علوم پایه نانوتکنولوژی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ۱۳۸۷ تا ۱۳۸۹، عضو گروه تخصصی نانوتکنولوژی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ۱۳۸۷ تا ۱۳۸۹، رئیس آزمایشگاه مرکزی دانشگاه شهید چمران اهواز ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۴، سردبیر مجله پژوهش سیستم‌های بس‌ذره‌ای، دانشگاه شهید چمران از سال ۱۳۸۹ تاکنون، عضو هیئت مدیره انجمن فیزیک ایران از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۶ (دو دوره‌ای)، عضو کارگروه نظارت و ارزیابی آموزش عالی استان خوزستان ۱۳۹۵ تاکنون و عضو کارگروه تخصصی برنامه‌ریزی و گسترش آموزش عالی ۱۳۹۷ تاکنون اشاره کرد.
وی چاپ بیش از ۱۰۰ مقاله علمی-پژوهشی در مجلات نمایه شده ISI و ISC، سه مورد ثبت اختراع ملی، انجام شش طرح تحقیقاتی، بیش از ۱۷۰ مقاله در کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی، استاد راهنمای بیش از ۴۵ دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیک و استاد راهنمای ۱۲ دانشجوی دکتری فیزیک، پژوهشگر برتر دانشگاه شهید چمران اهواز در سال‌های ۱۳۸۴، ۱۳۹۵ و ۱۳۹۷، مدیر پژوهشی برتر در استان خوزستان سال ۱۳۹۱، استاد نمونه آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز سال ۱۳۹۴ را در کارنامه فعالیت‌های علمی و پژوهشی خود دارد.
وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر بابک مختاری، رئیس سابق پارک علم و فناوری خوزستان در زمان تصدی مسئولیت این پارک قدردانی کرد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

ثبت نام در جشنواره ملی شیخ بهایی

تاریخ ارسال : 03 تیر 98

معرفی جشنواره شیخ بهایی:

 

هدف:

 
حرکت جشنواره از یک جشنواره استانی به یک جشنواره منطقه‌ای و سپس برنامه‌ریزی برای نیل به برگزاری یک جشنواره ملی و مطرح‌شدن آن به عنوان یکی از چهار جشنواره مطرح کشور که با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بنیاد ملی نخبگان شکل گرفته است همت راسخ مسئولین شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان را به این مهم نشان می‌دهد.
جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی با هدف ترویج و توسعه فن‌آفرینی، خلاقیت و نوآوری، معرفی فن‌آفرینان به عنوان موتور حرکت و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و ایجاد فضای تعامل در میان فعالان عرصه‌های مختلف فن‌آفرینی برگزار می‌شود.
حوزه فعلی جشنواره یک حوزه ملی برای فن‌آفرینان داخل کشور است و در یک چشم‌انداز میان‌مدت، فرا‌ ملی شده و کشورهای منطقه را شامل خواهد شد. این جشنواره با محتوایی منحصر به فرد، ارديبهشت‌ماه هر سال، توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار مي‌شود.
این جشنواره منحصر به فرد در اعتبار‌بخشی به فعالیت‌های فن‌آفرینان در دو بخش مسابقه‌ای و غیر مسابقه‌ای برگزار می‌شود، بخش مسابقه‌ای طراحان کسب و کار، فن‌آفرینان و فرصت‌های سرمایه‌گذاری و فن‌آفرینی با محتوا و نظام داوری ویژه و بخش غیر مسابقه‌ای نمایشگاه و سمینارهای آموزشی، ادعای منحصر به فرد بودن این جشنواره را در توسعه و اعتبار‌بخشی به فن‌آفرینی اثبات می‌نماید.
نظر به اهمیت ویژه ترویج فرهنگ کارآفرینی و فن‌آفرینی در سطح دانشجویان دانشگاه‌ها و به منظور حرکت به سمت دانشگاه کارآفرین، المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی به همت معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برنامه‌ریزی و به اجرا گذاشته شد. از این رو شاهد حضور ویژه دانشجویان در این بخش از جشنواره خواهیم بود که با همکاری و مدیریت استانی پارک‌های علم و فناوری استان‌های سراسر کشور برگزار خواهد شد.
 
استقبال از جشنواره از سوی فن‎آفرینان و مخترعین و همکاری پارک‌های علم و فناوری در برپایی جشنواره‌های استانی همکار با جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی بر موفقیت این جشنواره افزوده است.
 
 
 
سابقه:
 
جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی به عنوان اولین جشنواره حوزه کارآفرینی در کشور از سال ۱۳۸۲ به ابتکار شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان فعالیت خود را آغاز نمود. سه جشنواره اول با عنوان کارآفرینی برگزار شد. این در حالی است که تا قبل از برگزاری جشنواره در سطح ملی، در سه جشنواره منطقه‌ای تجارب لازم کسب شده بود. از طرفی این جشنواره زمانی کار خود را آغاز نمود که موضوع کارآفرینی در سطح بسیار ابتدایی در کشور مطرح بود. پس از سه دوره برگزاری موفق این جشنواره در حوزه کارآفرینی و رشد این مفهوم در جامعه و با توجه به تغییر نام و رسالت وزارت متبوع به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، هیات امنای شهرک با تصویب آیین‌نامه جدید جشنواره، عنوان آن را به جشنواره ملی فن‌آفرینی (کارآفرینی مبتنی بر فناوری یا Technopreneurship) شیخ‌بهایی تغییر داد. لازم به ذکر است که کلمه فن‌آفرین برای اولین بار پس از جشنواره سوم، در کشور توسط شهرک مطرح و در عنوان جشنواره قرار گرفت و جشنواره کارآفرینی به وزارت کار و امور اجتماعی وقت منتقل شد.
 
نام:
 
از آنجا که شیخ‌بهاء‌الدین محمد عاملی متخلص به شیخ‌بهایی از مفاخر بزرگ جهان اسلام و منشاء خدمات ارزشمند علمی، فرهنگی و عمرانی در ایران بوده است، به پاس ارج نهادن به این عالم فرزانه و زنده نگه داشتن یاد او این جشنواره به نام «جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی» نامیده شده است.
 
تندیس:
 
تندیس جشنواره با الهام از دانشمند بزرگ جهان اسلام، شیخ بهایی طراحی گردیده است و به عنوان نشان ملی فن‌آفرینی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و شخصیت‌های عالی کشور به برگزیدگان جشنواره اهدا می‌گردد.
 
 
درباره شیخ ‌بهایی:
 
بهاءالدین محمد بن حسین ‌بن ‌عبدالصمد عاملی در سال ۹۵۳ (ه ق) در بعلبک در منطقه‌ای که امروزه با نام لبنان شناخته می‌شود، چشم به جهان گشود. علمای این منطقه در بنیاد‌نهادن تشیع در ایران و استوار‌کردن آن به‌ ویژه از قرن هفتم به بعد تلاش بسیار کرده‌اند.
 
بهاءالدین محمد در سال مهاجرت پدرش به ایران (۹۶۶ ه ق) سیزده سال داشت. در سال‌های اولیه مهاجرت، (به دلیل عدم آشنایی با زبان فارسی) در فراگیری علم و دانش همچنان از محضر پدر خویش بهره می‌جست، اما با انتقال خانواده او از اصفهان به قزوین (که به دعوت شاه طهماسب صفوی و تعیین پدرش به منصب شیخ‌الاسلامی پایتخت صورت گرفت) دنیای جدیدی از علم و سیاست در برابر شیخ‌بهایی گشوده شد، زیرا قزوین در آن روزگار مرکز علم و دانش و نیز محل اقامت شخصیت‌های بزرگ علمی و سیاسی در ایران بود. این سفر فرصتی بود برای شیخ‌بهایی برای دستیابی به رشد علمی و نیز آشنایی با فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی که آینده او را رقم زد. برخی با توجه به آثار مکتوب شیخ‌بهایی، وی را نویسنده‌ای توانا دانسته‌اند. بعضی باتأکید بر خدمات اجتماعی و فرهنگی وی، از او با عنوان اصلاح‌گر واقعی جامعه یاد کرده‌اند، عده‌ای نیز از نگاه فن ریاضی و هنر معماری به دنبال معرفی او به عنوان مهندسی نوآور بوده‌اند و برخی دیگر از نظرگاه سیاسی، عملکرد و دیدگاه‌های سیاسی او را مورد کاوش قرار داده‌اند. شیخ‌بهایی در دوازدهم شوال سال ۱۰۳۱ قمری در سن هفتاد و هفت سالگی بر اثر بیماري در‌گذشت. پيکر شيخ به وصيت او و فرمان شاه عباس در مشهد و در جوار امام هشتم به خاک سپرده شد.
 
شاهکارهای شیخ‌بهایی:
 

 

 • تقسیم آب زاینده ‌رود معروف به طومار شیخ‌ بهایی
 • مسجد امام اصفهان
 • ساعت شاخص اوقات در مسجد اصفهان
 • حمام شیخ ‌بهایی
 • طراحی و فکر ایجاد شهر نجف آباد
 • ساخت مدرسه و مسجد چهارباغ به روی لجنزار
 • و...
 
همچنین استاد شیخ‌بهایی در علومی چون محاسبات، داستان نویسی، معماری، شعر، خوشنویسی و تفسیر قرآن مهارت داشت.

 

برای ثبت نام در این جشنواره به لینک زیر مراجعه کنید:

کلیک کنید

معاون رییس جمهوری در سفر یک روزه به خوزستان: توسعه بدون دانشگاه پایدار نخواهد بود

تاریخ ارسال : 21 خرداد 98

اهواز- ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه در اقتصاد نفتی چیزی به نام صنعت وجود ندارد، گفت: توسعه با پول نفت و بدون نقش آفرینی دانشگاه پایدار نخواهد بود.

به گزارش ایرنا سورنا ستاری روز دوشنبه در شورای اقتصاد مقاومتی خوزستان در استانداری افزود: عادت به پول نفت یک فرهنگ خطرناک است و باید برای جلوگیری از مهاجرت نخبگان از این فرهنگ دوری کنیم.

وی با بیان اینکه همه در اقتصاد نفتی وارداتچی هستند، گفت: طبیعی است که اگر یک جوان نخبه بخواهد در این حوزه فعالیت تولیدی داشته باشد باید بازار آن فراهم شود ولی می بینیم حتی ادارات از او خرید نمی کنند و تمایل دارند کالای های مورد نیاز خود را از خارج از کشور تامین کنند.

وی افزود: اینکه یک خط تولید را از خارج از کشور وارد کنیم اسم آن صنعت نیست و باید گفت که کارخانه‌ای را وارد کرده‌ایم و این کار شاید باعث اشتغال شود اما توسعه پایدار درپی ندارد به این دلیل که دانشگاه‌های کشور در راه اندازی و ایجاد آن نقشی ایفا نکرده‌اند.

ستاری بیان داشت: خوزستان از صنعت نفتی برخوردار است که بهره‌ای برای استان ندارد به این خاطر که صنایع خارجی محصولات آن را تامین می‌کنند.

معاون رییس جمهوری افزود: روزی که پایان عمر نفت و منابع زیر زمینی فرابرسد همه زیرساخت‌های ایجاد شده تحت تاثیر این موضوع قرار می‌گیرند.

وی گفت: کشور ما ۶ هزار سال تاریخ فناوری، اقتصادی، تجاری و … در دنیا دارد لذا نباید به جایی برسد که این ترس و سوال پیش بیاید که اگر نفت ما را نخرند چه بلایی سر ما می‌آید.

ستاری با اشاره به نقش ظرفیت های بومی در رشد و توسعه هر استان افزود: مردم خوزستان با سه هزار و ۸۰۰ عضو هیئت علمی و ۱۹۰ هزار دانشجو باید تفاوت در زندگی را احساس کنند.

وی خطاب به مدیران و اعضای هیئت علمی گفت: ما در دانشگاه‌های دولتی که هزینه آن از پول مالیات مردم تامین شده است درس نخوانده‌ایم که صرفاً مقاله بنویسیم بلکه باید در جهت رفع مشکلات مردم کار کنیم.

وی افزود: قرار نیست با فعالیت‌های علمی مشکل یک کشور دیگر دنیا را حل کنیم در صورتی که دانشگاه باید به یک محیط کارآفرین برای توسعه پایدار کشور تبدیل شود لذا باید زاویه حرکت دانشگاه‌ها را تغییر دهیم.

 

پایه همه تغییرات مثبت داشتن دانشگاه کارآفرین است

 

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه دانشگاه باید در محیط اطراف خود تغیر ایجاد کند، گفت: اگر دانشگاهی نتواند این کار را انجام دهد پس نمی‌توان انتظار داشت که یک جامعه مطلوم به وجود بیاد.

وی افزود: برای داشتن چنین دانشگاهی که کارآفرین است پیشنهاد می‌شود که شتاب دهنده‌های کسب و کاری که توسط بخش خصوصی ایجاد شده اند به خوزستان دعوت شوند تا به بخش سنتی اقتصاد استان با سرمایه گذاری در استارت آپ ها و یا فناوری‌های جدید در مسیر توسعه هرچه بهتر گام بردارند.

ستاری گفت: توسعه اقتصاد دانش بنیان نیاز به محیط زیست دارد لذا توجه به این موضوع می‌تواند بخش‌های متعددی از جامعه استانی مانند خوزستان را در بربگیرد.

 

 

 

زمانی پژوهش جواب می‌دهد که بخش خصوصی هزینه‌ها را تامین کند

 

معاون رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه مفاهیم توسعه نیاز به تعریف‌های دقیق‌تری دارند، گفت: اینکه هرجایی پول بیشتری داشته باشد به معنی توسعه بیشتر نیست به این دلیل که اقتصاد کشورهای وابسته به منابع زیر زمینی هیچکدام دارای اقتصاد پیشتاز نیستند.

وی با طرح این سوال که آیا همه چیز از جمله دانش و تکنولوژی خریدنی است، بیان داشت: با خام فروشی منابع نفتی و معدنی نباید حس کنیم که قدرتمند هستیم.

پژوهش با هزینه بخش خصوصی نتیجه بخش است

معاون رئیس جمهوری با بیان اینکه در تاریخ چندین هزار ساله این مملکت هیچ وقت به اندازه امروز در حوزه آموزش و پژوهش هزینه نشده است، گفت: بودجه کشور سه پایه دفاعی، آموزشی و بهداشتی دارد بنابر این این سوال به وجود می‌آید که چرا دیگر شخصیت‌هایی مانند ابن سینا، رازی و فارابی نداریم.

ستاری یادآور شد: برای مطرح شدن افراد سرآمد در حوزه دانش و پژوهش نیاز است تا شرایط و محیط آن فراهم شود.

وی با تاکید بر اینکه در این محیط پول تاثیرگذار است اما در جایگاه‌های بعدی قرار دارد، گفت: اگر کشور می‌خواهد که از پژوهش محصول بگیرد نباید از پول دولتی استفاده کرد به دلیل اینکه پژوهش زمانی محصول می‌دهد که درصد قابل توجه‌ای از هزینه‌های آن توسط بخش خصوصی تامین شده باشد.

او یادآور شد: اینکه از یک پژوهش ۱۰۰ درصد دولتی می‌توان محصول گرفت، تصوری اشتباه است.

ستاری ایجاد پژوهشکده‌های دولتی در سطح کشور را اشتباه دانست و گفت: در هیچیکدام از کشورهای دنیا بیش از ۱.۲ درصد از بودجه خود را به بخش پژوهشی اختصاص نمی‌دهند ولی متاسفانه در کشور ما با استخدام پژوهشگر بودجه‌های مربوط به آن صرف حقوق و دستمزد می‌شود.

برای دیدن گزارش تصویری این سفر به لینک زیر مراجعه کنید:

http://khstp.ir/GallerySingle.aspx?id=20098

ثبت نام بيست و يكمين جشنواره جوان خوارزمي آغاز شد

تاریخ ارسال : 30 اردیبهشت 98

به اطلاع علاقه‌مندان به شركت در بيست و يكمين جشنواره جوان خوارزمي مي‌رساند كه مهلت ثبت‌نام و ارائه طرح در اين دوره از فروردين‌ماه 1398 تا پايان تيرماه سال جاري مي‌باشد. طرح‌هاي قابل پذيرش مي‌بايست در شانزده گروه تخصصي شامل فناوري‌هاي شيميايي، مكانيك، برق و كامپيوتر، هنر، معماري و شهرسازي، كشاورزي و منابع طبيعي، علوم پايه، عمران، مهندسي صنايع و مديريت فناوري، مواد، متالورژي و انرژي‌هاي نو و زيست فناوري و علوم پايه پزشكي، محيط زيست، فناوري‌نانو، هوافضا، مهندسي نرم افزار و فناوري اطلاعات و مكاترونيك و همچنين در پنج محور پژوهشي و فناوري شامل طرح‌ها و پژوهش‌هاي بنيادي، طرح‌ها و پژوهش‌هاي كاربردي، طرح‌هاي توسعه‌اي، اختراع و نوآوري به جشنواره جوان خوارزمي ارائه گردد. متقاضیان شرکت در بيست و يكمين جشنواره جوان خوارزمی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره خوارزميwww.khwarizmi.ir و پايگاه اطلاع‌رساني جشنواره جوان خوارزمي http://www.irost.org/young  در قسمت سامانه‌ جامع جشنواره‌هاي خوارزمي نسبت به ثبت‌نام و ارائه مشخصات فردی اقدام نموده و شناسه كاربري   و کلمه عبور خود را دریافت نمايند. ضروري است قبل از شروع فرآيند ثبت نام، فايل راهنماي مربوط به ثبت نام را مطالعه فرمائيد

آیین اختتامیه سومین جشنواره ایتاپ دانش آموزی برگزار شد

تاریخ ارسال : 16 اردیبهشت 98

آیین اختتامیه سومین جشنواره ایده های برتر( ایتاپ ) دانش آموزی صبح روز 11 اردیبهشت ماه در مدرسه دانشگاه شهید چمران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان در این رویداد به طور کلی 203 ایده پذیرش شد که در این بین 30 ایده برتر شناسایی و از آن ها تقدیر شد.

گزارش تصویری این رویداد را در لینک زیر ببینید:

http://www.khstp.ir/GallerySingle.aspx?id=20097

 

گزارش تصویری رویداد سرمایه گذاری طرح ملی رویش

تاریخ ارسال : 14 اردیبهشت 98

رویداد سرمایه گذاری طرح ملی رویش صبح امروز شنبه 14 اردیبهشت در محل سالن همایش دانشکده کشاورزی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان در این رویداد 20 استارتاپ به ارایه طرح خود پرداختند که با ارزیابی داوران که در سالن حضور داشتند 5 طرح انتخاب و قرار است به هر کدام از این طرح ها مبلغ 40 میلیون تومان سرمایه گذاری تخصیص یابد.

گزارش تصویری این رویداد را در لینک زیر ببینید:

http://www.khstp.ir/GallerySingle.aspx?id=20096

 

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت پایانه‌های نفتی ایران و پارک علم و فناوری خوزستان

تاریخ ارسال : 14 اردیبهشت 98

تفاهم نامه همکاری بین شرکت پایانه های نفتی ایران و پارک علم و فناوری خوزستان منعقد شد.

منوی دیجیتال؛ لذت، سرعت با چاشنی تکنولوژی

تاریخ ارسال : 08 اردیبهشت 98

چندسالی است که با روی کار آمدن سامانه های هوشمند، شکل زندگی و انجام کارهای روزمره دست خوش تغییرات زیادی شده است.

دانلود خبرنامه آموزش عالی

تاریخ ارسال : 28 فروردین 98

برای دانلود خبرنامه آموزش عالی به لینک زیر مراجعه کنید:

دانلود خبرنامه

تماس با ما

 • تلفن ثابت : (061) 33338335 - 8
 • فکس : (061) 33338339
 • ایمیل : info[@]khstp.ir
 • آدرس : اهواز- امانیه- خیابان سقراط غربی بین انقلاب و پودات- پلاک 93 - ساختمان پارک و علم فناوری خوزستان