امروز شنبه 27 بهمن 1397

حضور محمد ابولحسنی تهیه کننده دیرین دیرین در پارک خوزستان

تاریخ ارسال : 24 اردیبهشت 97

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان نشستی با حضور محمد ابولحسنی تهیه کننده انیمیشن دیرین دیرین با تعدادی از استارت آپ های فعال استان در پارک علم و فناوری خوزستان برگزار شد.

در این نشست محمد ابولحسنی ضمن معرفی مجموعه دیرین دیرین گفت: دیرین دیرین نام یک مجموعه پویانمایی ایرانی در ژانر طنز است و تلاش کرده به مسائل اجتماعی، سیاسی و اقتصادی پرداخته و نیز بکوشد تا در جهت فرهنگ سازی در زمینه مصرف بهینه و سالم زیستن و . . . قدم بردارد.

بنیانگذار درین درین از مسایل و مشکلات در راه اندازی درین درین گفت و ادامه داد: ما پیش از این مجموعه، کارهای موفقی داشتیم که اقتصاد آن ها وابسته به سازمان ها و ادارات دولتی بود اما شروع مجموعه دیرین دیرین با توجه به نوع نگاه و دیدگاهی که نسبت به مسایل اجتماعی و سیاسی داشت باعث شد تا این پویانمایی هرچه بیشتر به سمت مردمی شدن برود تا جایی که اقتصاد آن نیز مبتنی بر مردم است.

ابولحسنی عامل موفقیت دیرین دیرین را مردمی بودن دانست و افزود: یکی از اهداف ما توسعه برند دیرین دیرین در هر استان با توجه به ظرفیت ها و استعدادهای آن منطقه هستیم چرا که باور داریم هر استانی می تواند مجموعه موفقی را با این رویکرد در خود داشته باشد و بر همین اساس از کسانی که بتوانند در این حوزه فعالیت کنند حمایت می کنیم.

در ادامه این نشست که اعضای خانه استارت آپ اهواز در آن حضور داشتند استارت آپ ها به معرفی استارت آپ خود و بیان مسایل و مشکلات حوزه فعالیت خود پرداختند.
تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33338335 - 8
  • فکس : (061) 33338339
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : اهواز- امانیه- خیابان سقراط غربی بین انقلاب و پودات- پلاک 93 - ساختمان پارک و علم فناوری خوزستان