امروز سه شنبه 25 تیر 1398

استاندار خوزستان: پارك علم و فناوري خوزستان تاثير خوبي در رشد نوآوري های استان داشته است

تاریخ ارسال : 14 آبان 97

استاندار خوزستان با بيان اينكه پارك علم و فناوري خوزستان توانسته تاثير خوبي در رشد نوآوري ها در استان داشته باشد، گفت: پارك علم و فناوري خوزستان در حوزه فناوري اطلاعات و نوآوري با خودباوري و نگاهي نو به مسايل، كار را با جديت دنبال كرده و ما شاهد نوآوري هاي خوبي در استان هستيم، هرچند سرعتمان را بايد بيشتر كنيم.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، غلامرضا شريعتي در آيين افتتاح كانون شكوفايي خلاقيت و نوآوري توليد محتواي سروين در اهواز اظهار کرد: دو سال پيش ما شاهد انعقاد تفاهم نامه های اشتغالزا در حوزه فناوری ارتباطات استان بوديم و خوشحاليم كه تفاهم نامه هاي ما يكي پس از ديگري جنبه عملي پيدا و اشتغال قابل ملاحظه اي را ايجاد كرده است.
 
وي ادامه داد: اين مركز يكي از خروجي هاي آن تفاهم نامه ها مي باشد. خوشبختانه استان خوزستان در حوزه فناوري اطلاعات در چند سال اخير رشد خوبي داشته است. فناوري اطلاعات مبنا و محور دانايي، برگرفته از توليد علم بوده و مي تواند اشتغال ايجاد كرده و خلق ثروت كند و نيز باعث توسعه و پيشرفت كشور شود.
 
استاندار خوزستان در پايان گفت: بايد تلاش شود مراكز توليد محتوا در استان زياد شوند. در مناطق مختلف استان و به ويژه اهواز چنين مراكزي را راه اندازي و ساماندهي كنند چرا كه مي تواند تاثير بسزايي در اشتغال زايي جوانان داشته باشد.تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33338335 - 8
  • فکس : (061) 33338339
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : اهواز- امانیه- خیابان سقراط غربی بین انقلاب و پودات- پلاک 93 - ساختمان پارک و علم فناوری خوزستان