امروز سه شنبه 25 تیر 1398

برنامه داريم مدرسه كسب و كار در خوزستان را راه اندازي كنيم

تاریخ ارسال : 20 آبان 97

رييس پارك علم و فناوري خوزستان با اشاره به اهميت آموزش هاي متناسب با شناخت و معرفي بازار كار به دانشجويان و فارغ التحصيلان، گفت: برنامه داريم مدرسه كسب و كار در خوزستان را راه اندازي كنيم.

بابك مختاري در آيين افتتاح نخستين جشنواره اشتغال خوزستان كه عصر امروز در سالن خليج فارس دانشگاه شهيد چمران اهواز برگزار شد- ادامه داد: اميدوار هستيم بتواينم با كسب تجربه از اساتيد مدرسه كسب و كار دانشگاه صنعتي شريف و استفاده از تجربيات و انتقال تجربه آن ها، مدرسه كسب و كار در خوزستان را راه اندازي كنيم.

وي بيان كرد: يكي از خروجي هاي  اين جشنواره سايتي خواهد بود كه هدف آن ايجاد ارتباط دو سويه بين افراد جوياي كار و كارفرما است.

رييس پارك علم و فناوري خوزستان در پايان با بيان اينكه خوزستان داراي اقتصادي دولتي است و اين مساله به بازار اشتغال استان ضربه زده است تصريح كرد: همه اين تلاش ها و فعاليت ها در واقع كمك به كمرنگ تر شدن سايه اقتصاد دولتي در خوزستان است كه اين مهم در صورت اجرايي شدن مي تواند نقش بسزايي در توسعه كسب و كارها در استان ايفا كند. و بدون شك مي توانيم به وضعيت اشتغال فارغ تحصيلان اميدوارتر باشيم.

گفتني است: اين جشنواره به همت پارك علم و فناوري خوزستان و با همكاري دانشگاه صنعتي شريف و دانشگاه شهيد چمران اهواز عصر امروز يكشنبه 20 آبانماه به صورت رسمي آغاز به كار كرد و تا 16 آذرماه 97 به مدت يك ماه ادامه خواهد داشت. در اين جشنواره 670 متقاضي ثبت نام كردند كه با آناليز و بررسي هاي اوليه 240 نفر براي حضور در كارگاه ها انتخاب شدند.

براي مشاهده گزارش تصويري به لينك زير مراجعه كنيد:

http://www.khstp.ir/GallerySingle.aspx?id=20071
تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33338335 - 8
  • فکس : (061) 33338339
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : اهواز- امانیه- خیابان سقراط غربی بین انقلاب و پودات- پلاک 93 - ساختمان پارک و علم فناوری خوزستان