امروز سه شنبه 29 مرداد 1398

برگزاری نشست کنسرسیوم آب، کشاورزی و محیط زیست با دبیر ستاد توسعه فناوری، آب و خشکسالی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

تاریخ ارسال : 02 بهمن 97

نشست کنسرسیوم آب، کشاورزی و محیط زیست پارک علم و فناوری و مرکز رشد دانشگاه شهید چمران اهواز با دکتر ابراهیمی دبیر ستاد توسعه فناوری، آب و خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ظهر امروز دوم بهمن ماه 97 در سالن جلسات پارک علم و فناوری خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان- در این نشست  که دکتر مختاری رییس پارک علم و فناوری خوزستان، دکتر صابری رییس بنیاد نخبگان استان، دکتر درستان معاون دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور، مدیر توسعه فناوری های سلامت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و دکتر قنبرزاده مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه شهید چمران اهواز حضور داشتند. واحدهای فناور پارک علم و فناوری خوزستان، مرکز رشد دانشگاه شهید چمران اهواز و اساتید دانشگاه حاضر در این نشست به تشریح توانمندی های خود در حوزه آب، محیط زیست و ریزگردها پرداختند.

در ادامه نیز دکتر ابراهیمی به معرفی زمینه های همکاری ستاد توسعه فناوری، آب و خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و به کارگیری محصولات دانش بنیان برای حل مشکلات محیط زیستی، افزایش بهره وری و راندمان در مصرف آب و به کارگیری توانمندی های موجود در حل معضل ریزگردها پرداخت.
 

برای مشاهده گزارش تصویری به لینک زیر مراجعه کنید.

http://www.khstp.ir/GallerySingle.aspx?id=20085
تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33338335 - 8
  • فکس : (061) 33338339
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : اهواز- امانیه- خیابان سقراط غربی بین انقلاب و پودات- پلاک 93 - ساختمان پارک و علم فناوری خوزستان