امروز سه شنبه 25 تیر 1398

ثبت نام در طرح توانمندسازی توانا

تاریخ ارسال : 17 بهمن 97

دوره‌ آموزشی طرح توانا با هدف آشنایی با راه‌های ایجاد کسب‌و‌کارهای نوآورانه به همت پارک علم و فناوری خوزستان برگزار می‌شود.

طرح توانا مجموعه‌ای از دوره‌های آموزشی کاربردی است که جهت ارتقای توانمندی‌های کارآفرینانه دانشجویان و آشنایی با فضای کسب‌و‌کار و ملزومات آن طراحی شده است. این بسته آموزشی شامل ۶ عنوان دوره آموزشی در قالب ۵۰ ساعت آموزش برای هر نفر است و در آن مباحثی همچون ایجاد انگیزه برای کارآفرینی مدل کسب‌و‌کار، نوشتن طرح کسب و کار، روشهای بازاریابی، اصول و فنون مذاکره، پایش محیط کسب‌و‌کار و چالش‌های آن در ایران و روش‌های تأمین‌مالی به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود.
بسته آموزشی توانا با توجه به تجربه مرکز کارآفرینی شریف و متناسب با مهمترین نیازهای دانشجویان طراحی شده و با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی‌و‌فناوری، به عنوان آمادگی برای حضور در رویداد کارآفرینی همنت سالمندی اجرا می‌شود.

لازم به ذکر است، حداکثر زمان ثبت نام برای این دوره تا 30 بهمن ماه 97 می باشد و متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام در این رویداد به لینک زیر مراجعه کرده و پس از تکمیل فرم ثبت نام آن را به نشانی info@khstp.ir ارسال کنند.

برای ثبت نام کلیک کنید
تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33338335 - 8
  • فکس : (061) 33338339
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : اهواز- امانیه- خیابان سقراط غربی بین انقلاب و پودات- پلاک 93 - ساختمان پارک و علم فناوری خوزستان