امروز سه شنبه 29 مرداد 1398

اختتاميه جشنواره ایتاپ خشکسالی برگزار شد

تاریخ ارسال : 21 اسفند 97

 جشنواره ایتاپ خشکسالی با هدف ایجاد فرهنگ ایده پردازی در حوزه ی آب، ریز گرد و انرژی های تجدید پذیر عصر روز دوشنبه 20 اسفند 97 در سالن آمفي تياتر جهاد دانشگاهي خوزستان با معرفي ايده هاي برتر و تقدير از برگزيدگان به كار خود پايان داد.

به گزارش روابط عمومي پارك علم و فناوري خوزستان- در این جشنواره مجموعا 183 ایده از طریق سایت ایتاپ به دبیرخانه جشنواره ارسال و مورد داوری قرار گرفت. در ارزيابي اوليه 150 ايده پالايش شد كه از اين بين 28 ايده برگزيده شدند.

از میان 28 ایده برتر  10 ایده با هماهنگی ستاد خشکسالی و آب معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به دومین جشنواره ایده، استارتاپ و هم اندیشی شرکت های دانش بنیان که توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد راه یافتند. در این میان ایده «تثبیت كانون های بحرانی مولد ریزگرد استان خوزستان با استفاده از روش نوین و تلفیقی تثبیت بیوشیمیایی, بیولوژیك و مكانیكی» به عنوان یکی از ایده هاي برتر جشنواره توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معرفی شد.

همچنين در آیین تجلیل از منتخبین این جشنواره كه توسط پارک علم و فناوری خوزستان برگزار شد داوری نهایی بین 28 ایده انجام شد و ایده های برتر در نحوه ارایه انتخاب شدند.

گزارش تصويري اين رويداد را از لينك زير مي توانيد ببينيد:

http://www.khstp.ir/GallerySingle.aspx?id=20094
تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33338335 - 8
  • فکس : (061) 33338339
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : اهواز- امانیه- خیابان سقراط غربی بین انقلاب و پودات- پلاک 93 - ساختمان پارک و علم فناوری خوزستان