امروز پنجشنبه 23 مرداد 1399

سرپرست پارک علم و فناوری در نشست با مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان: رسالت پارک ارتقای بازار کسب و کار مبتنی بر دانش و آگاهی است

تاریخ ارسال : 07 مرداد 98

سرپرست پارک علم و فناوری خوزستان با بیان اینکه رسالت پارک ارتقای بازار کسب و کار مبتنی بر علم و دانش است گفت:  این مجموعه از دل وزارت علوم درآمده و ماموریت اصلی آن کمک به حل معضل بیکاری در کشور که دغدغه همه اقشار جامعه است می باشد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناروی خوزستان ایرج کاظمی نژاد صبح امروز 7 مردادماه 98 در نشست با مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان بیان کرد: هیچ سازمان و نهادی در کشور نیست که دغدغه اشتغال را نداشته باشد، بر همین اساس با توجه به رسالتی که پارک علم و فناوری دارد توقع می رود همه دستگاه ها و نهادهای استان در این زمینه نقش حمایتی خود را از پارک علم و فناروی داشته باشند.

وی با اشاره به اهمیت توسعه همکاری های دوجانبه افزود:  با توجه به ظرفیت های موجود پارک علم و فناوری، تفاهم نامه ای تدوین شده است که امیدواریم با عقد این تفاهم نامه و تشکیل یک کارگروه تخصصی ارتباط هرچه بیشتر بین این دو سازمان را برقرار کنیم.

نعمت الله نجفی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان نیز جایگاه پارک علم و فناوری را بسیار مهم عنوان کرد و گفت: این شرکت آمادگی لازم را جهت همکاری های دوجانبه دارد.
تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33338335 - 8
  • فکس : (061) 33338339
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : اهواز- امانیه- خیابان سقراط غربی بین انقلاب و پودات- پلاک 93 - ساختمان پارک و علم فناوری خوزستان