امروز جمعه 9 اسفند 1398

بازديد رئيس پارك علم و فناوری خوزستان از بزرگترين مركز استقرار استارتاپهاي جهان در شهر پاريس

تاریخ ارسال : 14 مهر 98

در حاشیه سی‌وششمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری(IASP 2019) دکتر ایرج کاظمی نژاد رئیس پارک علم و فناوری خوزستان از بزرگترين مركز استقرار استارتاپهاي جهان در شهر پاريس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان اين مركز در سالني به مساحت ٣٤٠٠٠ مترمربع که قبلا یک ایستگاه دپوی را‌ه‌آهن فرانسه بوده ساخته شده و در اختیاز جوانان خلاق قرار گرفته تا کسب و کار نوين خود را بنا نهند. در ژوئن ۲۰۱۷ این بنا برای فعالیت ۱۰۰۰ استارتاپ شروع به کار کرد.

این پروژه توسط خاویر نیل سرمایه گذاری و توسط خانم ایرانی ‌الاصلی به نام رکسانا ورزا طراحی شده است.  خاویر نیل ۲۶۷ میلیون دلار روی این پروژه سرمایه گذاری کرده است. او موسس شرکت تلکام است و استارتاپ های مرتبط بسیاری را در این حوزه مدیریت میکند .

استیشن اف بزرگترین کمپ استارتاپی دنیاست که براي جذب تیم‌های استارتاپی امكاناتي نظير بیش از ۳۰۰۰ میز کار، خدمات شتابدهي ۲۶ شتابدهنده بین‌المللی، یک رستوران، چهار آشپزخانه، یک کافه، ۸ محل برگزاری رویداد و همچنین دسترسی ۲۴ ساعته ۷ شبانه روز در اختيار استارتاپ ها قرار مي دهد.

وجود شرکت‌های بزرگ نظیر گوگل، مایکروسافت، فیسبوک به عنوان شتابدهنده در این کمپ باعث شده تا تیم ها بتوانند به راحتی با آنها ارتباط برقرار کرده و مسیر موفقیت را با سرعت بیشتری طی کنند.
تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33338335 - 8
  • فکس : (061) 33338339
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : اهواز- امانیه- خیابان سقراط غربی بین انقلاب و پودات- پلاک 93 - ساختمان پارک و علم فناوری خوزستان