امروز پنجشنبه 15 خرداد 1399

همکاری مشترک پارک علم و فناوری خوزستان و شرکت شهرکهای صنعتی استان

تاریخ ارسال : 11 آبان 98

رییس پارک علم و فناوری خوزستان از امضاء تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری و شرکت شهرک های صنعتی خوزستان خبر داد.  

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان؛ ایرج کاظمی نژاد در حاشیه چهارمین نمایشگاه تخصصی الکامپ خوزستان با اشاره به انعقاد این تفاهم نامه گفت: هدف از انعقاد این تفاهم نامه تعامل و همکاری در حوزه‌های فناوری، ارتباط بیشتر شرکت های عضو پارک با شرکت های عضو شهرک های صنعتی در راستای حل مسایل آموزشی بر اساس نیازها و اولویت‌ها و نیز استفاده از خدمات آموزشی و تجهیزات برای طرفین است.

وی اظهار کرد: همکاری در ارتباط با تقویت و توسعه پروژه نظام مبادلات پیمانکاری فرعی، برگزاری مشترک سمینارها، همایش‌های ‌علمی و رویدادهای استارتاپ، کارگاه‌های آموزشی و کاربردی، کمک به توسعه واحدهای دانش بنیان از طریق توانمندسازی این بنگاه‌های صنعتی، طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی کوتاه مدت و تخصصي در زمينه‌هاي مختلف از جمله محورهاي همكاري در این تفاهم نامه در نظر گرفته شده است.

همچنین حمایت از پیاده‌سازی برنامه‌های عمل خوشه‌های کسب و کار استان، حمایت از BDSهای تخصصی به جهت ارائه خدمات کسب و کار به واحدهای صنعتی، همکاری در رفع نیازهای فناورانه شناسایی شده واحدهای صنعتی استان و خارج از استان، ارائه پروپوزال‌های پژوهشی مشترک برای جذب پروژه‌های کارفرمایی، همکاری همه‌جانبه در پروژه‌های پژوهشی مشترک با همكاري صنعتگران و ... از دیگر زمينه‌هاي همكاری مورد توافق در این تفاهم نامه مشترک می باشد.

گفتنی است: علاوه بر این، عقد تفاهم نامه دیگری نیز با سازمان نظام صنفی رایانه ای استان از جمله برنامه های پارک علم و فناوری خوزستان در این نمایشگاه بود که در راستای تعامل و همکاری بیشتر با نظام صنفی رایانه ای استان است.  
تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33338335 - 8
  • فکس : (061) 33338339
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : اهواز- امانیه- خیابان سقراط غربی بین انقلاب و پودات- پلاک 93 - ساختمان پارک و علم فناوری خوزستان