امروز پنجشنبه 15 خرداد 1399

تغییر حالت سنتی کشاورزی به حالت مدرن مستلزم استفاده از تکنولوژی های نوین است

تاریخ ارسال : 14 آبان 98

رییس پارک علم و فناوری خوزستان در نشست با رییس سازمان جهادكشاورزي استان:

تغییر حالت سنتی کشاورزی به حالت مدرن مستلزم استفاده از تکنولوژی های نوین است

رییس پارک علم و فناوری خوزستان با اشاره به اینکه تغییر حالت سنتی کشاورزی به حالت مدرن مستلزم استفاده از تکنولوژی های نوین است گفت: برای بهره گیری از این تکنولوژی ها و فناوری های نوین باید از توانمندی شرکت های پارک علم و فناوری خوزستان استفاده کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان؛ ایرج کاظمی نژاد در نشست با رییس سازمان جهادكشاورزي استان بیان کرد: شرکت های فعالی در حوزه کشاورزی در پارک علم و فناوری خوزستان وجود دارند که می توان از توانمندی آن ها در توسعه بخش کشاورزی استان بهره برد.

 کاظمی نژاد عقد تفاهم نامه مشترک و راه اندازی مرکز فناوری های نوین کشاورزی را پیشنهادهایی در جهت توسعه همکاری های مشترک دانست و عنوان کرد: با راه اندازی این مرکز ما می توانیم شرکت هایی که می توانند در این حوزه به شما خدمات دهند در آنجا مستقر کنیم و با همراهی  واحد تحقیق و توسعه شما در جهت رفع نیازهای حوزه کشاورزی استان گام های موثری برداریم.

رییس پارک علم و فناوری خوزستان گفت: حسن شرکت های دانش بنیان و فناور این است که می توانند با توجه به نیاز موجود صنعت، با تکیه بر دانش محور بودن فعالیت شان، نیاز صنعت را رفع نمایند.
تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33338335 - 8
  • فکس : (061) 33338339
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : اهواز- امانیه- خیابان سقراط غربی بین انقلاب و پودات- پلاک 93 - ساختمان پارک و علم فناوری خوزستان